O mně

Jmenuji se Adam Mikšovský, je mi 31 let, narodil jsem se v Novém Jičíně a první polovinu života jsem prožil v Moravskoslezském kraji a od svých 15-ti let žiju ve Zlíně. Od útlého věku hrávám hokej a každodenní návštěvy hokejové šatny, kde neustále hraje hudba, mne inspirovaly k DJingu. Proto každý vánoční nebo závěrečný večírek byl v mé režii a já přemýšlel, jak tyto zkušenosti využít dále.

Je tomu 6 let, kdy mi kamarád svěřil svou svatbu, co se obřadu, podkresu i večerní zábavy týče a od té doby jsem se tomu začal věnovat naplno. Musím uznat, že svatební prostředí je prostě výjimečné svou atmosférou, protože tolik krásných pocitů a emocí se každý den nevidí. Ke každé svatbě je potřeba přistupovat individuálně podle požadavků svatebčanů, proto NIKDY nehraji pro sebe, ale pro lidi, ať se baví a užijí si ten výjimečný den. S budoucím manželským párem se vždy domlouvám dopředu, abych znal jejich představu a dokázal přispět k nezapomenutelnému zážitku ze svatby, protože je mi ctí, být s Vámi v tento den, na který budete navždy vzpomínat!

Za sebe mohu slíbit plnou profesionalitu, co se přípravy a samotného svatebního dne týče 🙂

Můžete si mě objednat i na různé firemní večírky, oslavy, vánoční večírky, zkrátka kamkoliv, kde budete chtít.

Pokud by jste měli zájem o mé služby, neotálejte se svou rezervací, obzvlášť letní svatební termíny jsou téměř s ročním předstihem rezervovány.