Moje služby

Ozvučení obřadu:

Přemýšlíte nad ozvučením svatebního obřadu? Není vůbec problém, disponuji bezdrátovými mikrofony a stojany, takže oddávajícího, případně další důležité osoby, bude perfektně slyšet a žádná hůře slyšící babička už si nebude stěžovat! Budete-li chtít i hudební podkres, na příchod, novomanželské podpisy či gratulace, vše pro Vás po předchozí domluvě a výběru hudby zařídím.

 

Hudební podkres pro hostinu:

Chcete slyšet svou oblíbenou nebo příjemnou hudbu při hostině? Maličkost! Proslovy před jídlem a příjemná atmosféra u hostiny je také důležitá.

Hudební produkce:

Ještě si dáme první novomanželský tanec a můžeme jít na to! Pokud budete chtít, vyberte si hudební žánr a já se jej budu držet, ať slyšíte během svého svatebního dne to, co si budete přát! Disponuji širokým repertoárem pro všechny věkové kategorie, takže každá generace si přijde na své. NIKDY nehraji pro sebe, ale pro lidi, ať se baví a užijí si ten výjimečný den. Hudební požitek novomanželů a všech svatebčanů, je pro mě nejdůležitější!

Kooperace při svatebních hrách či moderování:

Ano i tady dokážu pomoct! Svatební hry provedu mluveným slovem nebo i předat mikrofon někomu pověřenému. Mohu moderovat více nebo do samotné párty nemusím zasahovat vůbec nebo jen lehce a vhodně doplňovat, ale umím taky, vše samozřejmě tak, jak si budete přát.